Олимпик Марсилия навакса два гола пасив и стигна до равенство 2:2 срещу гостуващия Рен в среща от третия кръг на френското футболно първенство. Така двата отбора останаха в средата на таблицата с по 4 точки.

Домакините имаха териториално превъзходство, но трудно стигаха до положения преди почивката. Рен пък използва много ефективно ситуациите си и две добър аванс с два бързи гола в края на първото полувреме.

В 38-ата минута Адил Рами повали Исмаила Сар в наказателното поле и Бенжамен Бурижо реализира отсъдената дузпа, за да даде преднина на гостите. Секунди преди края на полувремето Рен удвои аванса си. Рами Бенсебени центрира от ляво, вратарят Йоан Пеле изпусна топката и Сар отблизо я прати в опразнената мрежа.

След почивката Олимпик Марсилия натисна и заслужено стигна до равенството. В 54-ата минута след центриране на Димитри Пайет от дясно Луис Густаво с глава стреля в гредата, след което Лукас Окампос направи добавка отблизо за 1:2.

Три минути по-късно Рами с глава засече в страничната греда ново добро подаване в пеналта от дясно на Пайет. В 72-ата минута домакините стигнаха до 2:2. Окампос центрира от ляво, а в опита си да изчисти Бенсебени с глава изправи топката в собствената си врата.